Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 zaal 6649 Westerduiven DJ1 22 14:40 15:35 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
Dames 1 zaal 6396 Apeldoorn DJ1 22 17:10 18:05 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2

27 januari | Junioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B1 zaal 1060 MHC Dalfsen MB2 0 12:50 13:20 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes B1 zaal 1201 HCHN MB3 0 10:20 10:50 HELLENDOORN
De Voordam
Koemaste 2d
7447AV HELLENDOORN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal 1703 HC Kampen MD1 7 17:00 17:40 OMMEN
Fluiten: Femke Woudstra (Meisjes A1) en Flore Fortunati (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal 1562 MHC Dalfsen MD1 7 12:50 13:30 OMMEN
Fluiten: Femke Bakker (Meisjes A1) en Sophie Bos (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1855 ZAAL Meppel MD2 - Epe MD1 7 14:10 14:20 OMMEN
Fluiten: Femke Bakker (Meisjes A1) en Sophie Bos (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1981 ZAAL Mezen MD3 - Meppel MD2 7 16:40 16:50 OMMEN
Fluiten: Femke Woudstra (Meisjes A1) en Flore Fortunati (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 1415 ZAAL Dalfsen MD1 - Mezen MD3 7 15:00 15:10 OMMEN
Fluiten: Anna Hulst (Meisjes A1) en Merle Lub (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 2134 ZAAL Kampen MD1 - Epe MD1 7 15:50 16:00 OMMEN
Fluiten: Anna Hulst (Meisjes A1) en Merle Lub (Meisjes A1)
MFC Carrousel
van Reeuwijkstraat 5
7731EH OMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 6460 ZAAL Almelo DJ1 - Apeldoorn DJ1 22 16:00 16:25 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 6523 ZAAL HCM DJ1 - Almelo DJ1 22 14:20 14:45 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 6586 ZAAL Westerduiven DJ1 - HCM DJ1 22 16:50 17:15 DALFSEN
De Trefkoele
Ruigedoornstraat 108
7721BR DALFSEN
hal: veld 2
Jongens A1 zaal 6968 HHC Quick Stick JA1 0 17:00 17:30 ASSEN
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 4554 Steenwijk MC3 21 12:25 13:20 HARDENBERG
De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal 4123 HC Zwolle MC8 21 10:45 11:40 HARDENBERG
De Beek
Hondsdraf 38
7772LZ HARDENBERG
hal: veld 1
Jongens A1 zaal 6779 MHC Coevorden JA1 0 14:30 15:00 ASSEN
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1